Aktualności

Pierwsza porażka

• autor: ramy_99999, 2011-09-07 20:34

Start Pruchnik 2:1 Wisłok Strzyżów...

Spotkanie wyjazdowe ze Startem Pruchnik przyniosło nam pierwszą porażkę w tym sezonie. Już od pierwszych minut widać było przewagę drużyny gospodarzy. Wisłok starał się przejąć inicjatywę ale to rywal dzisiaj wykazywał większą chęć do gry. Wysiłki zawodników Pruchnika zostały nagrodzone tuż przed przerwą. Bramkę do szatni dla gospodarzy zdobył po dwójkowej akcji Jakub Wojtowicz. Kilka dobrych akcji naszego zespołu nie wystarczyło by jeszcze w tej części wyrównać. Pierwsza połowa zakończyła się jedno bramkowym prowadzeniem Startu Pruchnik. Jednak już od pierwszych minut Wisłok rzucił się do odrabiania strat. Nadzieję na dobry wynik dał drużynie ze Strzyżowa Artur Szaro, który zachowując zimną krew w polu karnym strzela gola, asystował Patryk Oliwa. Sytuacja na boisku stawała się co raz bardziej korzystna dla naszego zespołu. Niestety końcówka spotkania należała do gospodarzy. Po kilku błędach w obronie nasz zespół został zepchnięty do defensywy. W 80 minucie po wrzucie z autu zawodnik Startu Pruchnik wszedł w pole karne, a interwencja naszego zawodnika okazała się na tyle pechowa, żę sędzia musiał wskazać na 11 metr. Rzut karny na szczęście obronił Szymon Krok, popisując się fantastyczną paradą. Jednak już dwie minuty później bramkarz Wisłoka musiał do raz drugi w tym meczu wyciągać piłkę z siatki. Gola na 2:1 dla Startu Pruchnik po akcji prawą stroną i precyzyjnym uderzeniem zdobył Patryk Parawa. Przy tym wyniku goście postawili już wszystko na jedną kartę. Ofensywna taktyka nie dała nam niestety remisu, a po jednej z kontr rywale wywalczyli drugi już w tym meczu rzut karny. Los dał nam jednak jeszcze jedną szansę. Zawodnik gospodarzy pod presją przestrzela z jedenastu metrów. Jednakże czasu w tym meczu było już za mało. Kilka przebłysków i dobrych akcji nie wystarczyło by uzyskać zadowalający wynik. Ostatecznie Wisłok Strzyżów ponosi pierwszą porażkę w II lidze. Szansa na poprawienie humoru już w sobotę kiedy to na własnym stadionie zmierzymy się z drużyną JKS Jarosław. Mecz rozpoczyna się o godzinie 11:00.